• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Instagram
  • Rss
ILGIN İNŞAAT - Bandırma/Balıkesir
BANDIRMA TİCARET REHBERİ
ILGIN İNŞAAT
Balıkesir/Bandırma
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • ILGIN İNŞAAT
    Ortalama Puan 5.00
Firma Yetkili Gürkan İlgin
Telefon/Fax 0 (266)718 97 38  0 (266)714 68 16
Gsm Numarası 0 (266)714 68 16
Firma Adres İstiklal Cad. Emek İşhanı No:20 Kat:2 BANDIRMA 10200 TÜRKİYE
Şehir / İlçe Balıkesir / Bandırma
Mail Adresi bilgi@ilgininsaat.com
Web Adresi http://www.ilgininsaat.com
Firma Tanıtım

Şirketimiz anahtar teslimi konut üretimi ile ilgili inşaat taahhüt işleri yapmakta, arsa değerleme-geliştirme çalışmalarında bulunmakta ve proje bürosu olarak mühendislik hizmetleri üretmektedir. ILGIN İnşaat 1984 yılında kurucumuz İsmail İLGİN tarafından Bandırma inşaat sektörüne kazandırılmış ve 1994 yılında şirketleşerek ILGIN İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi ünvanı ile anılmaya başlamıştır. Firmamız kurulduğu günden beri irili ufaklı bir çok projeye imza atmış, yüzlerce konut imal ederek güzel Bandırma'mıza kazandırmıştır. Şirketimiz zamanla gelişen ihtiyaçlara doğru şekilde cevap verebilecek teknolojinin, tasarımların ve imalatların altına imza atmayı prensip haline getirerek Bandırma'nın ve Bandırma'lıların markası olmayı başarmıştır.

Firmamız bir sanayi şehri olan Bandırma'mızın dev şirketleri arasında Bandırma Vergi Dairesi tarafından açıklanan "2006 Yılı Vergilendirme Dönemi Kurumlar Vergisi Rekortmenleri" listesinde 20. sırada,  "2008 Yılı Vergilendirme Dönemi Kurumlar Vergisi Rekortmenleri" listesinde 23. sırada yerini alarak şehrimize kazandırdığı katma değeri tescillemiştir.

ILGIN İnşaat bir mühendislik firması olarak disiplinli bir çalışma prensibiyle çağın getirdiği bir çok hesap ve çizim yazılımlarını amacına uygun olarak kullanmakta ve aynı zamanda diğer mimarlık ve mühendislik disiplinleriyle birlikte çalışarak kaliteden ödün vermeden ve en önemlisi ekonomiyi sağlamlıkla buluşturarak çözümler üretmekte ve müşterilerinin karlılığını yükseltmektedir.

ILGIN İnşaat, Türk Mühendisler Mimarlar Odaları Birliği İnşaat Mühendisleri Odası İTB Belgesi (İşyeri Tescil Belgesi) sahibidir.

 

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
ILGIN İNŞAAT ( BANDIRMA TİCARET REHBERİ)
2 5.00 Oylama - "ILGIN İNŞAAT" bandırma, inşaat, bandırma inşaat, bandırma inşaat firmaları, konut bandırma, konut projesi, emlak, ev, konut, daire, müteahhit, Satılık, işyeri, arsa, gayrimen